Tekirdağ Su Tesisatçısı

Tekirdağ bölgesinde görev yapan firmamızın sizler için hazırladığı su tesisatçısı adlı makaleyi okumaktasınız.
Su günümüzde insanların günlük yaşamında en çok kullandığı olmazsa olmaz bir unsurdur.  Yediğimiz yemekte, günlük hayatımızda, temizliğimizde saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok alanda ki ortak ihtiyaçtır. Suyun önemi bu kadar tartışmasızken, bir de bu işi mesleki olarak yapan su tesisatçılığı vardır. Gelin birazda mesleki açıdan ele alalım.

Tekirdağ su tesisatçısı

Tekirdağ su tesisatçısı

Su Tesisatçısı Nedir ve Ne İş Yapar?

Su tesisatçısı iş merkezleri (binalar, okullar, hastaneler, resmi ve özel binalar vb.) atık su, temiz su  (pis su) gibi çeşitli yakıtlar ile etkin olan bakım ve onarımları önleyen kişilere su tesisatçısı denir.

Su tesisatçısı hizmetleri dahilinde su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, pimaş açma, logar bulma ve logar açma, tıkalı giderlerin açılması, tıkanan tuvaletlerin, banyo, klozet ve lavabo pimaşlarının robot cihazlarla açılmasını sağlayan kişidir.

Günümüz şartları ve gelişen teknoloji eşliğinde eski usül tesisat hizmetleri tavsiye edilmemektedir. Eski usül yöntemlerde su kaçağı ya da su sızıntısı olan bölgenin rutubet olan ve ıslak görünen tüm yüzeyi kırılarak, onarım işlemine geçilirdi. Hatta bazı durumlarda su kaçağı o kadar küçüktür ki zeminde yayılma olmadan gizli gizli ilerler. Buna da gizli su kaçağı denilmektedir. Bu tip durumda ise yine eski usül yöntemlerde tahmin edilen sorunlu bölgeyi bulmak için ev harabeye döner, büyük masraflar kaçınılmaz bir durumdu. Aynı şekil mutfak, lavabo, tuvalet ya da pimaş tıkanıklığı sorunlarında da yaşanmaktaydı. Sorunlu bölge bilinmediğinden. Direk kırma ve dökme işlemi ardından işlem yapılırdı.

Hemen Arayın!
Fiyat Teklifi İste!

Ancak çağın teknolojisine ayak uyduran Tekirdağ su tesisatçısı Aslan Tesisat ve benzer hizmeti veren profesyonel firmalar Avrupa’ dan ithal ettikleri cihazlar yardımıyla sorunlu bölgeyi kırma ve dökme olmadan noktasal olarak tespit edip. Size sorunlu bölgeyi kameralı cihaz yardımıyla gösterip sadece sorunlu bölgeye gerekli işlem yapılmaktadır. Hal böyle olunca evleriniz, iş yerleriniz ve yaşam alanlarınız harabeye dönmüyor, hem de bir ton gereksiz masraftan ve zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Yukarıda bahsi geçen su tesisatı ve su tesisatçılığı hakkında elimden geldiğince bilgi vermeye çalıştım işi yaptıracak olan siz değerli müşterilerimiz ve işi yapan tesisat  firmaları yukarıda bahsi geçen konulara titizlik uyduğu sürece su tesisatınız uzun yıllar sağlıklı kalır ve hiç bir sorun yaşamazsınız.

Şayet bahsettiğim hususların tersi yaşandığı müddetçe, kalitesiz malzeme ve ehil olmayan su tesisatçıları tarafından yapılan her işlem hüsranla bitebilir.

İş bu bağlamda su tesisat hizmetleri gerektiren her türlü konuda kendi menfaatiniz doğrultusunda,  bulunduğunuz il veya ilçelerin en saygın, en köklü titizlikle yapan firmalar araştırıp iletişime geçtiğiniz taktirde hiç bir sorun yaşamadan sorunsuzca tüm problemlerinizden ve sıkıntılarınızdan kurtulursunuz.

Aslan Tesisat olarak, İstanbul’ un tüm ilçelerine su tesisatçısı, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, petek temizleme, tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerini garanti kapsamlı ve Avrupa’ dan ithal ettiğiniz kameralı robot cihazlar vasıtasıyla tüm sorunlarınıza ortak olmaya hazırız.

Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı

Su Tesisatının Hayatımızdaki Önemin

Su tesisatının hayatımızdaki önemi herkes için hiç şüphesiz ortak en temel ihtiyaçlardandır. Su tesisatı, temiz su tesisatı ve atık su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır.

Bu temel ihtiyacımızın önemi kadar, suyun yaşam alanlarımıza ulaşmasını sağlayan su tesisat hatlarının ve döşemelerinin önemi tartışmasız mühimdir.

Aslan Tesisat, bünyesinde Tekirdağ il sınırları içerisinde mobil gezici ekiplerine sahiptir. Çerkezköy ve Çorlu’ da şubelerimiz mevcuttur. Telefonla iletişime geçip randevu talebinde bulunduğunuz taktirde en geç 30 dakika içerisinde servis ağımız mevcut olup sizler için son model teknolojik cihazlar yardımıyla sizleri tüm sorunlarınızdan kurtarıyoruz.