Tekirdağ su kaçağı tespiti

Tekirdağ su kaçağı tespiti, Aslan Tesisat ve bakım olarak bizler Tekirdağ’da su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma konusunda hizmet veriyoruz. Sıva altı ve sıva üstü su kaçaklarını kırmadan dökmeden, bilgisayarlı cihaz yardımıyla tespit ediyor ve tamir ediyoruz. Su kaçağı tespiti, su tesisat tamiri, su tesisat montajı, su kaçağı bulma konusunda aşağıdaki irtibat numarasından bizi arayabilirsiniz. Tekirdağ’da bir telefonla yerinize geliyoruz. Profesyonel ustalarımızla kaçağı hemen tespit ediyor arızalı bölümü tamir ediyoruz.

Tekirdağ Saray ilçesinde su kaçağı tespiti yaptırmak için 0 531 578 71 25 nolu hattımızı arayınız.

Tekirdağ su kaçağı tespiti

Tekirdağ su kaçağı tespiti

Tekirdağ su kaçağı tespiti

Tekirdağ su kaçağı tespiti konusunda uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Yaptığımız profesyonel çalışmalar sayesinde ihtiyacınız olan tespit hizmetini kırmadan dökmeden çözüyoruz. Ekibimiz su sızıntısı bulunan yere gelerek hassas ses dinleme cihazları ve termal kameralarla kaçakları noktasal olarak tespit etmektedir.

Su kaçakları binaya en çok zarar veren problemlerden biridir. Özellikle sıva altında sızan sular yüzünden evin duvarları şişmeye ve dökülmeye başlar. Sıva altı su borusu çatlak ve kırıkları evin zaman içinde çökme yapması, binanın tesisatının eskimesi yada kalitesiz olması sebebiyle ortaya çıkabilir. Su borusundan su sızması ne sebeple olursa olsun sonuç aynıdır. Şişen duvar, dökülen sıvalar, boşa akan sular… Bazen bu soruna bilinçsiz ustaların duvarı kulağıyla dinleyerek yanlış yerleri kazması da eklenince sonuç berbat oluyor. Bu ve benzeri sorunları yaşamadan arama motoruna Saray su kaçağı tespiti yazarak bizi bulabilir hemen irtibat numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Cihazla su kaçaklarını buluyoruz,

Aslan tesisat olarak bizler su kaçağı tespit cihazımızla ve termal kameralarımızla duvarın arkasındaki su kaçağını görüntüleyerek suyun nereden aktığını ve ne kadar aktığını görebiliyoruz. Kaçağı noktası noktasına tespit ederek sadece sızıntının bulunduğu yeri açıp tamirini yapabiliyoruz. Evinizin her yerini kazmadan, kirletmeden tertemiz bir şekilde tekrar sıvasını kapatıyoruz.

Su kaçağı tespiti sırasında yeni bir su tesisat malzemesi gerekli ise ücreti mukabilinde sizin için kaliteli markalardan temin ediyoruz. Sıvanın kazıldığı yeri ücreti karşılığında sizin için sıvayıp boyuyoruz. Evinizi su sızıntısından kurtardığımız gibi geride hiçbir görüntü kirliliği bırakmıyoruz. Temiz ve uzman işçiliğimiz, son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımızla işimizi profesyonel olarak yapıyoruz. Bugün Tekirdağ merkez ve Saray ilçesinde onlarca kişiye hizmet verdik. Sizde su kaçağı problemi yaşıyorsanız hemen bizi arayın. Bir telefon kadar yakınız.

Tekirdağ’da su kaçağı tespiti yaptırmak için 0 531 578 71 25 nolu hattımızı arayınız.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek bize destek verirseniz seviniriz.

Telefon numaramızı aramak için burayı tıklayın.

Facebook adresimizi beğenmek için burayı tıklayın.

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.