Tekirdağ su kaçağı bulma

Tekirdağ su kaçağı bulma, Aslan Tesisat ve bakım olarak bizler Tekirdağ merkez ve ilçelerinde su kaçağı bulma ve cihazla su sızıntısı tespiti konusunda hizmet veriyoruz. Sıva altı ve sıva üstü su kaçaklarını kırmadan dökmeden, bilgisayarlı cihaz yardımıyla tespit ediyor ve tamir ediyoruz. Su sızıntılarını bulmak için hassas ses dileme cihazları ve termal kameralar kullanıyoruz. Su kaçağı tespiti, su tesisat tamiri, su tesisat montajı, su kaçağı bulma konusunda aşağıdaki irtibat numarasından bizi arayabilirsiniz. Tekirdağ’da bir telefonla yerinize geliyoruz. İşinde uzman olan ustalarımızla kaçağı hemen tespit ediyor arızalı bölümü tamir ediyoruz.

Tekirdağ su kaçağı bulma hizmeti için 0 531 578 71 25 nolu hattımızı arayınız.

Tekirdağ su kaçağı bulma

Tekirdağ su kaçağı bulma

Tekirdağ su kaçağı bulma

Tekirdağ su kaçağı tespiti konusunda uzun yıllardır Tekirdağ ilimizde hizmet veriyoruz. Yaptığımız profesyonel çalışmalar sayesinde ihtiyacınız olan tespit hizmetini kırmadan dökmeden çözüyoruz.

Su kaçakları binaya en çok zarar veren problemlerden biridir. Özellikle sıva altında sızan sular yüzünden evin duvarları şişmeye ve dökülmeye başlar. Sıva altı su borusu çatlak ve kırıkları evin zaman içinde çökme yapması, binanın tesisatının eskimesi yada kalitesiz olması sebebiyle ortaya çıkabilir. Su borusundan su sızması ne sebeple olursa olsun sonuç aynıdır. Şişen duvar, dökülen sıvalar, boşa akan sular… Bazen bu soruna bilinçsiz ustaların duvarı kulağıyla dinleyerek yanlış yerleri kazması da eklenince sonuç berbat oluyor. Bu ve benzeri sorunları yaşamadan arama motoruna Tekirdağ su kaçağı tespiti yazarak bizi bulabilir hemen irtibat numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Aslan tesisat olarak bizler su kaçağı tespit cihazımızla ve termal kameralarımızla duvarın arkasındaki su kaçağını görüntüleyerek suyun nereden aktığını ve ne kadar aktığını görebiliyoruz. Kaçağı noktası noktasına tespit ederek sadece sızıntının bulunduğu yeri açıp tamirini yapabiliyoruz. Evinizin her yerini kazmadan, kirletmeden tertemiz bir şekilde tekrar sıvasını kapatıyoruz.

Su kaçağı tespiti sırasında yeni bir su tesisat malzemesi gerekli ise ücreti mukabilinde sizin için kaliteli markalardan temin ediyoruz. Sıvanın kazıldığı yeri ücreti karşılığında sizin için sıvayıp boyuyoruz. Evinizi su sızıntısından kurtardığımız gibi geride hiçbir görüntü kirliliği bırakmıyoruz. Temiz ve uzman işçiliğimiz, son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımızla işimizi profesyonel olarak yapıyoruz. Bugün Tekirdağ’da yüzlerce kişiye hizmet verdik. Sizde su kaçağı problemi yaşıyorsanız hemen bizi arayın. Bir telefon kadar yakınız.

Tekirdağ’da su kaçağı bulma hizmeti için 0 531 578 71 25 nolu hattımızı arayınız.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek bize destek verirseniz seviniriz.

Telefon numaramızı aramak için burayı tıklayın.

Facebook adresimizi beğenmek için burayı tıklayın.

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.