Aslan Tesisat Tamir Hizmetleri

Aslan Tesisat olarak bizler sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında su tesisatlarının tamiri, bakımı, gider borularının tamiri, lavabo tamiri, gömme rezervuar tamiri yapıyoruz. Tıkalı gider ve lavabolarınızı açıyoruz. Gerekli olduğu takdirde yenisiyle değiştiriyoruz.

Tamir esnasında kullanılmayacak hale gelen malzemelerinizi talebiniz doğrultusunda yeniliyoruz. Aşağıda çalıştığımız ürünlerin markalarını görebilirsiniz.

Gider Tamiri,

Aslan tesisat olarak bizler uzun yıllardır gider açma ve gider tamiri konusunda hizmet veriyoruz. Gider tamiri için gerekli malzemeleri temin ederek gider borularının yeniden takılması işlemini sizler için gerçekleştiriyoruz.

Gömme Rezervuar Tamiri,

Aslan Tesisat olarak bizler profesyonel ekibimizle yerinize gelerek gömme rezervuar sistemlerinin tıkanıklıklarını açıyor ve tamirini yapıyoruz. Sistemin çalışmayan parçalarını veya klozet bölümünü sizler için temin ederek montajını yapıyoruz. Aşağıdaki markaların ürünlerini sizler için temin ediyoruz.

Rezervuar, Lavabo, Su Tesisatı Yedek Parça Satışı

Aslan Tesisat olarak bizler uzun yıllardır müşterilerimizin tıkanan sistemlerini açıyoruz. Önceden kırılmış, artık kullanılmaz hale gelen ürünlerin ise montajını sizler için yapıyoruz.  Siz değerli müşterilerimiz için aşağıdaki markalara ait ürünleri satıyoruz.