Saray su tesisatçısı

Saray su tesisatçısı, Aslan Tesisat olarak bizler Tekirdağ ilimizin Saray ilçesinde su tesisat tamir, bakım ve montaj konusunda hizmet veriyoruz. Su tesisatı konusunda uzman personelimizle ev, iş yeri ve inşaatlarınıza gelerek gerekli işlemleri yapıyoruz. İnşaat sektöründe sıva altı su tesisatı döşeme, sıva üstü tesisat döşeme işi yapıyoruz.

Su tesisatı konusunda evlerdeki kırılmış, eskimiş, bozulmuş tesisatların onarımını yapıyoruz. Lavabo altı, lavabo üzerindeki musluk değişimlerini yapıyoruz. Sıva altı su kaçağı tespiti yaparak temiz su borularının değişimini yapıyoruz. Saray ilçesinde bu güne kadar yüzlerce kişi ve firmaya tesisat bakım işi yaptık. Siz değerli ziyaretçimiz konuyla ilgili hizmet almak isterseniz aşağıdaki irtibat numaralarından bize dönüş yapabilirsiniz.

Tekirdağ Saray ilçesinde su tesisat tamir hizmeti almak için 0 531 578 71 25 nolu hattımızı arayınız.

saray su tesisatçısı

saray su tesisatçısı

Saray su tesisatçısı,

Saray su tesisat, bakım, tamir ve montajı konusunda Aslan Tesisat olarak hizmetinizdeyiz. Aslan tesisat olarak uzman personellerimizle yerinize gelerek kısa sürede tamir bakım işinizi yapıyoruz. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Profesyonel işçiliği hesaplı fiyatlarla yapıyoruz.

Su tesisatçısına neden ihtiyaç duyuyoruz?

Evlerimizde damlayan, kırılıp çatlayıp su sızdıran, eskiyen musluklar ve borular her zaman problem olmuştur. Bazen evimizi, bazen iş yerimizi su basar. Bazen daha kötüsü olur sıva altında çatlayan borular su sızdırarak duvarın şişmesine ve bozulmasına sebep olur. Evde önemli hasarlara sebep olan bu durumlara profesyonel bir işçilikle çözüm buluyoruz. Su kaçağı olduğunu, sızdırma olduğundan şüphelendiğiniz binanızda kırıp dökmeden cihazla su kaçağı tespiti yaparak su tesisatında tamir işlemi yapıyoruz. Bu işlemleri yaparken sadece problemli bölümü kırıyor evinizde hasara sebep olmuyoruz.

Su tesisat tamir bakım esnasında gerekirse malzeme temini yapıyoruz. Kaliteli ürünleri maliyetine sizin için temin ederek montajını yapıyoruz. Temiz su tesisatı döşemesi, tamir ve bakımı, montaj hizmetleri konusunda Tekirdağ Saray’da en uzman firmayız. Ekibimizle çalışıyor, sizleri bekletmiyoruz. Hemen su tesisatı tamir ve bakım hizmeti almak için aşağıdaki irtibat numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tekirdağ Saray’da su tesisat tamir hizmeti almak için 0 531 578 71 25 nolu hattımızı arayınız.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek bize destek verirseniz seviniriz.

Telefon numaramızı aramak için burayı tıklayın.

Facebook adresimizi beğenmek için burayı tıklayın.

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.