Saray petek temizliği

Saray petek temizliği yapan firma mı arıyorsunuz, Aslan Tesisat uzun yıllardır Saraylı’da petek temizleme hizmeti vermektedir. Tekirdağ il merkezi, Saraylı ve diğer ilçelerde de kombi ve petek temizliği hizmeti veriyoruz. Petek temizliği hizmetimiz için hemen fiyat teklifi almak isterseniz bizleri 0 531 578 71 25 nolu hattımızdan arayabilirsiniz.

Saray petek temizliği hizmetlerimiz,

Saray petek temizliği hizmetlerimiz için profesyonel ekibimizle çalışıyoruz. Sizler internet üzerinden bize ulaştıktan sonra telefonda sizlere bilgi vererek söylediğiniz adrese geliyoruz. Asla ortamı kirletmeden, sessiz ve gürültüsüz bir şekilde kombi ve petek bakımınızı yapıyoruz. Gerekli malzeme ve parça ihtiyacı durumunda sizlere fiyat bilgisi vererek hemen hemen tüm markaların yedek parçalarını sizlere temin ediyoruz. Her markanın kendine göre bir özelliği bulunuyor.

Saraylı petek temizliği

Saraylı petek temizliği

Yıllar geçtikçe zaman içinde kombi ve petekler tıkanıyor, su akıtıyor, bozuluyor veya problem çıkarıyoruz. Zaman içinde temizliğe ihtiyaç duyuluyor. Isı kaybı ve para kaybı yaşatıyor. Isı ve para kayıplarını önlemek için petek temizliği çok önemli. Bazı kişiler uzun yıllar hiç kombi ve petek temizliği yaptırmıyor. Buda doğal gaz faturasının yükselmesine sebep oluyor. Doğal gaz faturasını düşürebilmek için en önemli şey peteklerin temiz, kombinin bakımlı olmasıdır. Aslan tesisat olarak bizler yeni teknoloji cihazlarımızla evinize gelerek sessiz ve temiz bir şekilde kombi ve petek temizliğinizi yapıyoruz. Temizlik işleminden sonra az ısınan petekler daha çok ısı vermeye başlıyor. Hemde daha az doğal gaz harcayarak. Bu da daha az ücretle daha fazla ısı elde etmeyi sağlıyor.

Aslan tesisat olarak profesyonel ekibimizle çalışma yapmadan önce problemin nerede olduğunu net bir şekilde tespit ediyoruz. Problemi kısa sürede çözerek ek masraflardan kaçıyoruz. % yüz garantili ve güvenilir temizleme hizmeti veriyoruz. Bu zamana kadar şehrimizde bir çok evin petek temizliğini yaptık. Gelin sizin evinizin kombi bakımı ve petek temizliği işlerini de biz yapalım. Yüzlerce memnun müşterimiz arasına sizde katılın. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Sorununuzu çözmek ve bilgi almak için aşağıdaki iletişim numaralarından bizi arayabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek bize destek verirseniz seviniriz.

Telefon numaramızı aramak için burayı tıklayın.

Facebook adresimizi beğenmek için burayı tıklayın.

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.