Saray petek temizleme

Saray petek temizleme, Tekirdağ’da petek temizleme, radyotör, kombi bakımı, petek bakımı ile ilgili profesyonel bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Aslan Tesisat olarak bizler on yıldır kombi, petek temizliği ve bakımı konusunda hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla evinize ve iş yerinize gelerek petek temizleme işinizi hızlıca yapıyoruz. Tekirdağ ilimize ve Saray ilçesinin her yerine servisimiz vardır. Arayıp petek adedi, peteklerin durumu hakkında bilgi vermeniz ve adresinizi vermeniz bizim için yeterli. Kısa sürede gelerek petek temizleme işinizi bitiriyoruz.

Tekirdağ petek temizleme

Saray petek temizleme

Saray petek temizleme çalışmalarımız,

Saray petek temizleme çalışmalarımız profesyonel ekibimizle ve son teknoloji cihazlarımızla yapılmaktadır. Kış aylarının en büyük sorunu ısınma sorunu. Bazen doğalgazı yüksek bir ayarda açmamıza rağmen, yüksek faturalar ödememize rağmen bir türlü evin ısınmaması, peteklerin kendini ısıtacak kadar bile ısı vermemesi insanı çileden çıkarıyor. Hepimiz günlük hayatımızda bu tarz problemleri yaşıyoruz. Çalışarak kazandığımız, emeğimizi ve zamanımızı harcadığımız paramız buhar gibi havaya uçuyor ve evimizde hala battaniyelerle oturuyoruz. Bazen az ısındığımız için hasta oluyor hem doktor için vakit ve para kaybediyoruz hemde canımız yanıyor. Bu tarz durumların en kötüsü de çocuklarımızın hasta olması. Bunların hepsi ve daha fazlası ısınma sorunlarından kaynaklanıyor. Doğalgaz gerçekten temiz bir enerji fakat bazen yeterince ısınamıyoruz.

Peki sorun ne? Neden onca masraf etmemize rağmen ısınma problemi yaşıyoruz peki? Profesyonel bir bakış açısıyla soruyu hemen cevaplamak istiyorum ki petekleriniz kirli ve profesyonel bir temizliğe ihtiyacı var. Peteklerimiz ısı veriyor ama hala evimiz ısınmıyorsa bunu evin izolasyonu, cam pencere gibi dekorasyon parçalarını kontrol ederek bulabiliriz. Bu bizim konumuz dışında. Biz evin ısınmamasından değil peteklerin ısınmamasından bahsetmek istiyoruz.

Kombi petekleri neden ısınmıyor?

Kombi petekleri bir türlü ısınmıyor, az ısınıyor, altı ısınıyor üstü ısınmıyor, üstü ısınıyor altı ısınmıyor gibi bir çok ısınmama sorunu var. Kombi petekleriniz az ısınıyorsa tıkanma sorunu vardır. Petek temizleme çalışmasına ihtiyaç duyuluyordur. Altı ısınmıyorsa peteklerin içine küf vb maddeler dökülüp altını doldurmuş olabilir. Peteklerin üstü ısınmıyorsa peteklerde hava vardır. Bu ve benzeri sorunlar ana başlığımızdır. Bu sorunların net bir şekilde tespit edilebilmesi ve bu durumun düzeltilmesi için uzman bir ekipten yardım almanız şarttır. Aslan tesisat olarak profesyonel bir çalışma ile peteklerinizi hızlıca temizliyoruz. Evinizi kirletmeden, eşyalarınıza ve duvarlarınıza zarar vermeden bu işi yapıyoruz.

Tekirdağ Saray’da hemen petek temizleme hizmeti almak için 0 531 578 71 25 nolu hattımızı arayınız.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek bize destek verirseniz seviniriz.

Telefon numaramızı aramak için burayı tıklayın.

Facebook adresimizi beğenmek için burayı tıklayın.

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.