Kapaklı Tıkanıklık Açma

Kapaklı tıkanıklık açma konusunda Aslan Tesisat olarak bizler uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Tıkanıklığın nerede olduğunu ve neyle tıkandığını boru içi kamera sistemi ile tespit ederek profesyonel bir şekilde açılmasını sağlıyoruz. Günlük hayatımızda başımıza gelebilecek en kötü şeylerden biri tuvaletin veya lavabonun tıkanması. Özellikle tuvaletin bina ile ana yolu arasındaki tıkanıklıklar, kendi çabamız ile kurtulamayacağımız, basit yöntemlerle evde halledemeyeceğimiz türden tıkanıklıklardır. Basit tıkanıklıklarda asit ve benzeri maddeleri eritip yakan sıvılarla kurtulabiliyoruz. Ama ana borular, sıvı dökerek açılmayan tıkanıklıklar gerçekten uzman kişilerin işi. Biz bu noktada devreye giriyor ve evinizi eski haline kolayca geri getiriyoruz. Tıkanıklıklar başınıza bela olmasın. Aslan tesisat yanınızda, bir telefonla yerinize geliyor, probleminizi çözüyoruz.

Tekirdağ Kapaklı’da tıkanıklık açtırmak için 0 531 578 71 25 nolu hattımızı arayınız.

Kapaklı tıkanıklık açma

Kapaklı tıkanıklık açma

Kapaklı tıkanıklık açma hizmeti,

Tuvalet, lavabo ve kanalizasyon tıkanıklıkları tam bir baş belası. Ev ve iş yerlerindeki en büyük kabusumuz olan tıkanıklıklar kendi çabamız ile çözülmüyor bazen. Özellikle saç, kıl, kumaş, ıslak mendil, peçete gibi maddeler boruların içini tıkayarak suyun gitmesini engelliyor. Bazılarımız bilinçsizce ıslak mendil ve benzeri maddeleri nasıl olsa akar gider düşüncesi ile klozetin içine atıyor. Bazende farkında olmadan kaçırıyoruz. Bazen ise ince kumaşlar çamaşır makinesinin içinden kaçabiliyor belkide. Boruların nerede tıkandığını ve neyin tıkadığını bilmediğimiz için nasıl açacağımızı da bilmiyoruz. Tıkanıklık açılsın diye üzerine su döktükçe döktüğümüz su borunun içindeki pislik ile karışarak evimize geri taşıyor. Bu da hem insan sağlığı, hem de hijyen açısından çok tehlikeli. Kokusu ise hepimizin tahammül edemeyeceği türden. Tüm bunlardan Aslan Tesisat Bakım profesyonelliği ile kurtulun. Hemen arayın, problemi iletin yerinize gelelim. Hem hesaplı hemde uzman bir işçilik yapıyoruz. Tıkanıklıklar artık kabusunuz değil.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet tıkanıklığı açma bizim işimiz. Tıkanıklığa neyin sebep olduğunu boru içi kamerası ile tespit ediyoruz. İçine tıkanan maddeye göre tıkanıklığı açma yöntemi izliyoruz. Bazı tıkanıklıklar hiç kullanılmamış yeni binalarda bile ortaya çıkabiliyor. Boruların içine dökülen betonlar boru içinde donarak tıkanmaya sebep olabiliyor. Bazen de insanların dikkatsiz kullanımı veya kazara düşen maddeler sebebiyle tıkanıklık problemi yaşanabiliyor. Genellikle tuvaletler borularını erimeyen peçeteler, çocuk bezleri, pedler, bezler tıkayabiliyor. Kirli suyla birlikte tuvalete dökülen bezler tuvaletleri tıkayabiliyor. Boru içine takılan bez borunun içini daraltıyor. Beze takılan saç, peçete vb maddeler boru içini bezle birleşerek iyice daraltıyor ve su gitmediği için taşmaya başlıyor. Tıkanıklığın sebepleri çok olsa da açmak bizim işimiz. Tekirdağ ve tüm ilçelere telefon kadar yakınız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo tıkanıklığı açma işleri için bizi arayın. Aslan Tesisat ile lavabo tamir ve bakımı, tıkanıklığının açılması çok kolay. Günlük hayatımızda en çok kullandığımız ev alanlarından biri lavabolar. Fark etmesek bile her tuvalete gittiğimizde, sabah uyandığımızda banyo ve tuvalet lavabolarını kullanırız. Yemek yaparken, bulaşık yıkarken mutfak lavabosunu kullanırız. Genellikle mutfak lavaboları çay posaları, sebze kabuk ve çöpleri, yemek yağları sebebiyle tıkanır. Banyo ve tuvalet lavaboları ise saç, kıl, vücut kirleri sebebiyle tıkanır. Bu atık maddeler boruları daraltarak bir süre sonra tıkanmaya sebep olur. Günlük hayatımızda lavabolar en sık kullandığımız alanlar olduğu için tıkandığında büyük sıkıntı yaşarız. Herhangi bir tıkanıklıkta sonucunu bilmediğiniz yöntemlerle asla vakit ve para kaybetmeyin. Arayın hemen gelelim, profesyonel ustalarımız ve cihazlarımızla tıkanıklığı hemen açalım. Aşağıdaki irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Kapaklı’da tıkanıklık açma hizmeti için 0 531 578 71 25 nolu hattımızı arayınız.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek bize destek verirseniz seviniriz.

Telefon numaramızı aramak için burayı tıklayın.

Facebook adresimizi beğenmek için burayı tıklayın.

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.