Çorlu su kaçağı tespiti

Çorlu su kaçağı tespiti, Aslan Tesisat ve bakım olarak bizler Tekirdağ Çorlu İlçesinde su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma konusunda hizmet veriyoruz. Sıva altı ve sıva üstü su kaçaklarını kırmadan dökmeden, bilgisayarlı cihaz , hassas dinleme cihazları yardımıyla tespit ediyor ve tamir ediyoruz. Su kaçağı tespiti, su tesisat tamiri, su tesisat montajı, su kaçağı bulma konusunda aşağıdaki irtibat numarasından bizi arayabilirsiniz. Çorlu’da bir telefonla yerinize geliyoruz, kısa sürede sızıntıyı buluyoruz. Profesyonel ustalarımızla kaçağı hemen tespit ediyor arızalı bölümü tamir ediyoruz.

Çorlu’da su kaçağı tespiti yaptırmak için 0 531 578 71 25 nolu hattımızı arayınız.

Çorlu su kaçağı tespiti

Çorlu su kaçağı tespiti

Çorlu su kaçağı tespiti

Çorlu su kaçağı tespiti konusunda uzun yıllardır Tekirdağ ilimizde hizmet veriyoruz. Yaptığımız profesyonel çalışmalar sayesinde ihtiyacınız olan tespit hizmetini kırmadan dökmeden çözüyoruz.

Su kaçakları binaya en çok zarar veren problemlerden biridir. Özellikle sıva altında sızan sular yüzünden evin duvarları şişmeye ve dökülmeye başlar. Sıva altı su borusu çatlak ve kırıkları evin zaman içinde çökme yapması, binanın tesisatının eskimesi yada kalitesiz olması sebebiyle ortaya çıkabilir. Su borusundan su sızması ne sebeple olursa olsun sonuç aynıdır. Şişen duvar, dökülen sıvalar, boşa akan sular… Bazen bu soruna bilinçsiz ustaların duvarı kulağıyla dinleyerek yanlış yerleri kazması da eklenince sonuç berbat oluyor. Bu ve benzeri sorunları yaşamadan arama motoruna Çorlu su kaçağı tespiti yazarak bizi bulabilir hemen irtibat numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Aslan tesisat olarak bizler su kaçağı tespit cihazımızla ve termal kameralarımızla duvarın arkasındaki su kaçağını görüntüleyerek suyun nereden aktığını ve ne kadar aktığını görebiliyoruz. Kaçağı noktası noktasına tespit ederek sadece sızıntının bulunduğu yeri açıp tamirini yapabiliyoruz. Evinizin her yerini kazmadan, kirletmeden tertemiz bir şekilde tekrar sıvasını kapatıyoruz.

Su kaçağı tespiti sırasında yeni bir su tesisat malzemesi gerekli ise ücreti mükabilinde sizin için kaliteli markalardan temin ediyoruz. Sıvanın kazıldığı yeri ücreti karşılığında sizin için sıvayıp boyuyoruz. Evinizi su sızıntısından kurtardığımız gibi geride hiçbir görüntü kirliliği bırakmıyoruz. Temiz ve uzman işçiliğimiz, son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımızla işimizi profesyonel olarak yapıyoruz. Bugün Tekirdağ merkez ve Çorlu ilçesinde onlarca kişiye hizmet verdik. Sizde su kaçağı problemi yaşıyorsanız hemen bizi arayın. Bir telefon kadar yakınız.

Tekirdağ Çorlu’da su kaçağı tespiti yaptırmak için 0 531 578 71 25 nolu hattımızı arayınız.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek bize destek verirseniz seviniriz.

Telefon numaramızı aramak için burayı tıklayın.

Facebook adresimizi beğenmek için burayı tıklayın.

İletişim sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.