Çerkezköy Su Kaçağı Bulma

Çerkezköy su kaçağı bulma merkezi olarak 2017 yılından bu yana sizlere birinci sınıf hizmet vermek ve tüm problemlerinizi kendi sorunlarımız gibi görerek kalıcı çözümler üretmek için elimizden geleni yapmaktayız. Sizlerde Çerkezköy’ de ikamet ediyor, su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Su kaçağı bulma probleminiz olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak bundan emin değilsiniz ya da ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Şimdi bu konulara değinelim.
Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?
Öncelikle su sayacını kontrol etmeniz gerekir. Eğer su sayacı sürekli dönüyorsa mutlaka sorun var demektir. Bazı durumlarda ise su kaçağı kendisini alenen belli eder. Duvarda rutubet, zeminde, karebodurlarda su sızıntısı ve su birikintileri görünür. Bu durumda ise yapmanız gereken şey işinin ehli yetkili servislere başvurmanızdır.

Çerkezköy su kaçağı bulma

Çerkezköy su kaçağı bulma

Çerkezköy’ de su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti işlemi yıllar öncesine bakılırsa kırma dökme işlemi yapılarak sorunları ve maliyetleri daha fazla artırırdı. Aslan tesisat Çerkez su kaçağı bulan firma, kameralı sistemle tesisat borularında oluşan su kaçaklarının yerini tespit ederek garantili olarak onarım yapmaktadır. Günümüz teknolojisiyle kırma dökme işlemine gerek kalmadan teknolojik cihazlar sayesinde su kaçağının yerini en kısa sürede tespit ederiz. Sorun olan bölgenin yerini akustik dinleme cihazıyla ya da ısıya duyarlı termal kameralı cihazlarımızla tespit ettikten sonra kaçak olup olmadığını gözlemler ve kaçak varsa onarım işlemine başlarız. Eğer tesisatta bir kaçak olmadığını tespit edersek pis su tesisatına da kamera ile bakılarak çatlak veya kırık olup olmadığını öğreniriz. Böylelikle cihazla su kaçağı bulma işlemini tespit ettikten sonra onarımını yaparak işlemi gerçekleştirmiş oluruz.

Hemen Arayın!
Fiyat Teklifi İste!

Çerkezköy Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Günümüz şartlarında su kaçağını tespit etmek pek zor olan bir işlem değildir. Envanterimizde bulundurduğumuz özel cihazlar sayesinde su kaçağı olan bir tesisat hattında hiçbir desteğe ihtiyaç duymadan tespit işlemini yaparız.

Kalifiye ustalarımız su sızıntısının başladığı yeri fayansları kırmadan, cihaz yardımıyla su kaçağı bulma işlemini tamamladıktan sonra tamir işlemini başlatırlar. Aslan tesisat firmamız son teknolojik cihazları kullanarak en kısa sürede su kaçağının yerini tespit etmektedir. Firmamız hafta içi ve hafta sonu sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Oturduğunuz ev veya iş yerlerinde oluşan su sızıntısı ya da yüksek gelen faturalarınız, zeminde oluşan nem sorunlarının her birisi kaynağını bilmediğiniz su kaçağı sorunlarındandır. Tesisat su borularının delinmesi, çatlaması gibi sorunlar su kaçağına yol açan nedenlerdendir. Bu gibi sorunlarınızdan kurtulmanın yolunu arıyorsanız Aslan Tesisat firmamızdan destek almanız en kısa zaman içerisinde sorunlarınızdan kurtulmanız anlamına gelir.

Çerkezköy su kaçağı bulma

Çerkezköy su kaçağı bulma

Su Kaçağı Nedenleri?

Tesisatın kaçak yapma nedenleri eskimiş, yıpranmış ya da malzeme kullanımından veya yanlış işçilik çalışmasında olmuş olabilir. Su tesisatçısı işi bilinçli ve özenle çalışılması gereken bir meslektir. Bu işin ciddi bir işlem olduğundan emin olan bir firma ile işleminizi yaptırmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Aslan Tesisat firmamız son tesisat teknolojisi kullanılarak Çerkezköy’ ün ve Tekirdağ’ ın geneline cihazla su kaçağı bulma ve onarım işlemlerinizi garantili olarak yapmaktadır.

Su tesisat kaçak bulma işlemleri için firma bulmanız artık çok kolay. Aslan Tesisat her zaman sizlere 7/24 nerede olursanız olun hizmet vermekte. Garantili, güvenli olarak tespit ve onarım işlemlerinizi yapmaktayız. Gönül rahatlığı ile bizden hizmet alabilirsiniz. Çünkü garantili bir işçilik ve müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemlidir. İş yerlerinde ve daireler de tesisat kaçak bulma işleriniz için bizleri aramanız yeterlidir.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Eskiyen tesisatların bakımsız olması bölgesel olarak su kaçaklarına yol açmasına da neden olur. Demir çürümesi sonucu boru tesisatında da çürüme başlayarak su sızıntısına sebep olur.

Cihazların getirdiği yenilikler ve firmamızın kazandırdığı tecrübe sayesinde kırmadan su kaçağı bulma artık zor değil. Eski teknoloji gibi zahmetli bir şekilde her yeri kırıp dökerek kaçak aramaya artık son. Kaçağı aramaya başladığımızda kesinlikle kırma dökme işlemine gerek duymuyoruz. Gerekli kontrolleri yaparak su sızıntısının yeri tespit edilir ve matkapla dikkatli bir şekilde seramik kırılır. Kaçak olan boru en uygun bir şekilde tekrar kaynak yapılarak onarımı tamamlanır. Kırmadan su kaçağı bulma bundan sonra önemli olan kısımdır. Tamirat yapıldıktan sonra basınç testini tekrar yapıp başka bir nokta da kaçak olup olmadığını kontrol ederek kırmadan su kaçağı bulma işlemini tamamlamış oluruz. Aslan tesisat her zaman hizmetinizde ve güveninizi kazanmak için elimizden geleni yaparak sizleri memnun etmek için uğraşmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.